  • RNR65E8872FPRSL
RNR65E8872FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E8872FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR65E8872FPRSL
Description:
8.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E8872FPRSL
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm