  • RNR70E1502BPM774
RNR70E1502BPM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1502BPM774
HK JDW NO:
866-RNR70E1502BPM774
Description:
15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1502BPM774
  • Resistance
    15kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm