  • RNR70E3740FPBSL
RNR70E3740FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3740FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR70E3740FPBSL
Description:
3.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3740FPBSL
  • Resistance
    3.74kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm