  • RNR70E6982FPRSL4
RNR70E6982FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E6982FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E6982FPRSL4
Description:
6.98kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E6982FPRSL4
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm