  • RNX12510M0KNWF
RNX12510M0KNWF
advertisement
Manufacturer No:
RNX12510M0KNWF
HK JDW NO:
873-RNX12510M0KNWF
Datasheet:
RNX12510M0KNWF
Description:
10MOhms, 3W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX12510M0KNWF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.140Diax1.290L 3.56mmx32.77mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    10MOhms
  • Power (Watts)
    3W