  • ROS-2150VW+
ROS-2150VW+
advertisement
Manufacturer No:
ROS-2150VW+
HK JDW NO:
4071-ROS-2150VW+
Quantity:
In Stock : 14228
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ROS-2150VW+
  • Supply Voltage
    5V
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    12.7mm x 12.7mm x 4.57mm
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Operating Frequency
    2150MHz
  • Power Supplies
    5V
  • Supply Current-Max
    25mA
  • Output Power
    4dBm
  • Control Voltage-Max
    25V
  • Operating Frequency-Max
    2150MHz
  • Control Voltage-Min
    0.5V
  • Operating Frequency-Min
    970MHz
  • Phase Noise
    -70 dBc/Hz
  • Modulation Sensitivity
    70 MHz/V
  • Offset Frequency
    1kHz