  • ROV07-781K-S
ROV07-781K-S
advertisement
Manufacturer No:
ROV07-781K-S
HK JDW NO:
461-ROV07-781K-S
Package:
Disc 7mm
Datasheet:
ROV07-781K-S
Step5Bar-code shipping tag
ROV07-781K-S
  • Package / Case
    Disc 7mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Bulk
  • Capacitance @ Frequency
    70pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    858V
  • Energy
    46J
  • Varistor Voltage (Min)
    702V
  • Varistor Voltage (Typ)
    780V
  • Maximum AC Volts
    485V
  • Maximum DC Volts
    640V