  • ROV07-821K
ROV07-821K
advertisement
Manufacturer No:
ROV07-821K
HK JDW NO:
461-ROV07-821K
Package:
Disc 7mm
Datasheet:
ROV07-821K
Step5Bar-code shipping tag
ROV07-821K
  • Package / Case
    Disc 7mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Bag
  • Capacitance @ Frequency
    70pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    902V
  • Energy
    47J
  • Varistor Voltage (Min)
    738V
  • Varistor Voltage (Typ)
    820V
  • Maximum AC Volts
    510V
  • Maximum DC Volts
    670V