  • ROV20-470L-S
ROV20-470L-S
advertisement
Manufacturer No:
ROV20-470L-S
HK JDW NO:
461-ROV20-470L-S
Package:
Disc 20mm
Datasheet:
ROV20-470L-S
Step5Bar-code shipping tag
ROV20-470L-S
  • Package / Case
    Disc 20mm
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Bag
  • Capacitance @ Frequency
    12080pF @ 1kHz
  • Varistor Voltage (Max)
    54.05V
  • Energy
    17J
  • Varistor Voltage (Min)
    39.95V
  • Varistor Voltage (Typ)
    47V
  • Maximum AC Volts
    30V
  • Maximum DC Volts
    38V