  • ROX07590M0FNLB
ROX07590M0FNLB
advertisement
Manufacturer No:
ROX07590M0FNLB
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX07590M0FNLB
Datasheet:
ROX07590M0FNLB
Description:
90MOhms, 3W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX07590M0FNLB
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~180°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Size / Dimension
    0.310Diax0.800L 7.87mmx20.32mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    90MOhms
  • Power (Watts)
    3W