  • ROX200100KKNF5
ROX200100KKNF5
advertisement
Manufacturer No:
ROX200100KKNF5
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ROX200100KKNF5
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 100kOhm, Metal Oxide,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ROX200100KKNF5
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    180°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Rating
    6W
  • Diameter
    7.87mm
  • Length
    54.61mm