  • RP104PJ620CS
RP104PJ620CS
advertisement
Manufacturer No:
RP104PJ620CS
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-RP104PJ620CS
Step5Bar-code shipping tag
RP104PJ620CS
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    62Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.0625W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    25V
  • Size Code
    0408
  • Rated Temperature
    70°C
  • Network Type
    ISOLATED
  • First Element Resistance
    62Ohm