  • RPS0250DH2202JBZA3
RPS0250DH2202JBZA3
advertisement
Manufacturer No:
RPS0250DH2202JBZA3
HK JDW NO:
875-RPS0250DH2202JBZA3
Package:
Datasheet:
Description:
22kOhm, 5%, 250W
Step5Bar-code shipping tag
RPS0250DH2202JBZA3
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    22kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250W
  • Height
    26mm
  • Length
    73mm