  • RPSTL24-100-320
RPSTL24-100-320
advertisement
Manufacturer No:
RPSTL24-100-320
HK JDW NO:
857-RPSTL24-100-320
Description:
REMOTEPRO 24V 50W CONTINUOUS REM
Step5Bar-code shipping tag
RPSTL24-100-320
  • Operating Temperature
    -30°C~60°C
  • Series
    RPSTL RemotePro ®
  • Size / Dimension
    67.500Lx52.500W 1714.50mmx1333.50mm
  • Voltage @ Pmpp
    24V
  • Power (Watts) - Max
    320W