  • RQ5RW33BA-TR-FE
RQ5RW33BA-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
RQ5RW33BA-TR-FE
HK JDW NO:
674-RQ5RW33BA-TR-FE
Package:
Datasheet:
RQ5RW33BA-TR-FE
Description:
1.3mm PMIC 4
Quantity:
In Stock : 12414
Step5Bar-code shipping tag
RQ5RW33BA-TR-FE
  • Terminal Pitch
    1.3mm
  • Output Voltage 1
    3.3V
  • Input Voltage (Min)
    3.8V
  • Input Voltage (Max)
    8V
  • Output Voltage1-Max
    3.366V
  • Output Voltage1-Min
    3.234V
  • Length
    2mm
  • Height Seated (Max)
    1.1mm
  • Width
    1.25mm