  • RSF1FB24K9
RSF1FB24K9
advertisement
Manufacturer No:
RSF1FB24K9
HK JDW NO:
762-RSF1FB24K9
Package:
Axial
Datasheet:
RSF1FB24K9
Description:
24.9kOhm, Metal Oxide,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RSF1FB24K9
  • Package / Case
    Axial
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Length
    10.9982mm