  • RSF1JB150R
RSF1JB150R
advertisement
Manufacturer No:
RSF1JB150R
HK JDW NO:
762-RSF1JB150R
Description:
150Ohm, Metal Oxide,
Step5Bar-code shipping tag
RSF1JB150R
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    150Ohm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Oxide
  • Power Dissipation-Max
    1W
  • Length
    10.9982mm