  • RSF1JTR430
RSF1JTR430
advertisement
Manufacturer No:
RSF1JTR430
HK JDW NO:
762-RSF1JTR430
Datasheet:
RSF1JTR430
Step5Bar-code shipping tag
RSF1JTR430
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.433L 4.50mmx11.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    430mOhm
  • Power Rating
    1W
  • Packing Method
    TR, 13.5 INCH
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Rated Power Dissipation (P)
    1W
  • Working Voltage
    350V
  • Diameter
    4.5mm