  • RSF5JB1R60
RSF5JB1R60
advertisement
Manufacturer No:
RSF5JB1R60
HK JDW NO:
762-RSF5JB1R60
Datasheet:
RSF5JB1R60
Description:
Axial, Through Hole 1.6Ohm, Metal Oxide,
Step5Bar-code shipping tag
RSF5JB1R60
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    1.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    235°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    8.5mm
  • Length
    24.5mm