  • RSO25138A3R30JB00
RSO25138A3R30JB00
advertisement
Manufacturer No:
RSO25138A3R30JB00
HK JDW NO:
875-RSO25138A3R30JB00
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
3.3Ohm, 5%, 160W
Step5Bar-code shipping tag
RSO25138A3R30JB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Radial
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    160W
  • Depth
    39mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    54mm
  • Length
    138mm