  • RSO25168A12R0JB00
RSO25168A12R0JB00
advertisement
Manufacturer No:
RSO25168A12R0JB00
HK JDW NO:
875-RSO25168A12R0JB00
Description:
12Ohm, 5%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RSO25168A12R0JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    12Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    54mm
  • Length
    168mm