  • RSO40370C3R00JB01
RSO40370C3R00JB01
advertisement
Manufacturer No:
RSO40370C3R00JB01
HK JDW NO:
875-RSO40370C3R00JB01
Description:
3Ohm, 5%, 700W
Step5Bar-code shipping tag
RSO40370C3R00JB01
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    700W
  • Height
    73.8mm
  • Length
    432mm