  • RSO50373A3R90JB01
RSO50373A3R90JB01
advertisement
Manufacturer No:
RSO50373A3R90JB01
HK JDW NO:
875-RSO50373A3R90JB01
Description:
Res Wirewound 3.9 Ohm 5% 1000W 180ppm/C Ceramic RDL Lug Bolt-On Bulk
Step5Bar-code shipping tag
RSO50373A3R90JB01
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1kW
  • Height
    97mm
  • Length
    373mm