  • RSO50373C30R0JB01
RSO50373C30R0JB01
advertisement
Manufacturer No:
RSO50373C30R0JB01
HK JDW NO:
875-RSO50373C30R0JB01
Description:
30Ohm, 5%, 1kW
Step5Bar-code shipping tag
RSO50373C30R0JB01
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    30Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1kW
  • Height
    79mm
  • Length
    432mm