  • RTOP100V1000KB
RTOP100V1000KB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP100V1000KB
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RTOP100V1000KB
Package:
Datasheet:
RTOP100V1000KB
Description:
Res Thick Film 100 Ohm 10% 100W 150ppm/C SOT-227B Screw Terminal Bolt-On Box
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RTOP100V1000KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Power Rating
    100W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm