  • RTOP100V1002KB
RTOP100V1002KB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP100V1002KB
HK JDW NO:
875-RTOP100V1002KB
Description:
10kOhm, 10%, 100W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP100V1002KB
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm