  • RTOP100V2R00KB
RTOP100V2R00KB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP100V2R00KB
HK JDW NO:
875-RTOP100V2R00KB
Description:
2Ohm, 10%, 100W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP100V2R00KB
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    2Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm