  • RTOP100VR680JB
RTOP100VR680JB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP100VR680JB
HK JDW NO:
875-RTOP100VR680JB
Description:
680mOhm, 5%, 100W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP100VR680JB
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    680mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm