  • RTOP200V12R0JB
RTOP200V12R0JB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200V12R0JB
HK JDW NO:
875-RTOP200V12R0JB
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
12Ohm, 5%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200V12R0JB
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    5%
    Not Applicable
  • Termination
    Screw
  • Resistance
    12Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Depth
    25mm
  • Military Standard
    Not
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm