  • RTOP200V15R0KB
RTOP200V15R0KB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200V15R0KB
HK JDW NO:
875-RTOP200V15R0KB
Description:
15Ohm, 10%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200V15R0KB
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Published
    2017
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm