  • RTOP200V5R00FB
RTOP200V5R00FB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200V5R00FB
HK JDW NO:
875-RTOP200V5R00FB
Description:
5Ohm, 1%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200V5R00FB
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    5Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm