  • RTOP200VSR051JB
RTOP200VSR051JB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200VSR051JB
HK JDW NO:
875-RTOP200VSR051JB
Package:
Datasheet:
RTOP200VSR051JB
Description:
51mOhm, 5%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200VSR051JB
  • Resistance
    51mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    38mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%