  • RTOP200VSR300JB
RTOP200VSR300JB
advertisement
Manufacturer No:
RTOP200VSR300JB
HK JDW NO:
875-RTOP200VSR300JB
Description:
300mOhm, 5%, 200W
Step5Bar-code shipping tag
RTOP200VSR300JB
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    300mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200W
  • Height
    12.6mm
  • Length
    39mm