  • RWR80S4350BSB12
RWR80S4350BSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR80S4350BSB12
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-RWR80S4350BSB12
Package:
Datasheet:
Description:
435Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR80S4350BSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    435Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm