  • RWR84SR681FPS73
RWR84SR681FPS73
advertisement
Manufacturer No:
RWR84SR681FPS73
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR84SR681FPS73
Package:
Datasheet:
RWR84SR681FPS73
Description:
681mOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR84SR681FPS73
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    681mOhm
  • Power Rating
    7W
  • Lead Length
    38.1mm