  • RWST25138C3301JB04
RWST25138C3301JB04
advertisement
Manufacturer No:
RWST25138C3301JB04
HK JDW NO:
875-RWST25138C3301JB04
Description:
3.3kOhm, 5%, 110W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25138C3301JB04
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    110W
  • Height
    50mm
  • Length
    199mm