  • RWST25168C8201JB00
RWST25168C8201JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST25168C8201JB00
HK JDW NO:
875-RWST25168C8201JB00
Description:
8.2kOhm, 5%, 180W
Step5Bar-code shipping tag
RWST25168C8201JB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Published
    2013
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    8.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    180W
  • Height
    50mm
  • Length
    229mm