  • RWST30250A6800JB00
RWST30250A6800JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250A6800JB00
HK JDW NO:
875-RWST30250A6800JB00
Description:
680Ohm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250A6800JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    680Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    55mm
  • Length
    250mm