  • RWST30250B1003JB06
RWST30250B1003JB06
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250B1003JB06
HK JDW NO:
875-RWST30250B1003JB06
Description:
100kOhm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250B1003JB06
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    60mm
  • Length
    250mm