  • RWST40370C3301JB00
RWST40370C3301JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST40370C3301JB00
HK JDW NO:
875-RWST40370C3301JB00
Description:
3.3kOhm, 5%, 600W
Step5Bar-code shipping tag
RWST40370C3301JB00
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    600W
  • Height
    69mm
  • Length
    432mm