  • RWST50373C2000JB01
RWST50373C2000JB01
advertisement
Manufacturer No:
RWST50373C2000JB01
HK JDW NO:
875-RWST50373C2000JB01
Package:
Datasheet:
Description:
200Ohm, 5%, 800W
Step5Bar-code shipping tag
RWST50373C2000JB01
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    800W
  • Height
    80mm
  • Length
    432mm