  • S-1165B23MC-N6ITFU
S-1165B23MC-N6ITFU
advertisement
Manufacturer No:
S-1165B23MC-N6ITFU
HK JDW NO:
724-S-1165B23MC-N6ITFU
Package:
SC-74A, SOT-753
Description:
Enable Fixed PMIC S-1165 Series SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 3585
Step5Bar-code shipping tag
S-1165B23MC-N6ITFU
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Series
    S-1165
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    200mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.3V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.3V @ 200mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)