  • S-1172B32-U5T1U
S-1172B32-U5T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1172B32-U5T1U
HK JDW NO:
724-S-1172B32-U5T1U
Datasheet:
S-1172B32-U5T1U
Quantity:
In Stock : 2193
Step5Bar-code shipping tag
S-1172B32-U5T1U
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    S-1172
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    1A
  • Output Voltage 1
    3.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.2V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.1V @ 300mA
  • PSRR
    60dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    3.232V
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.5mm