  • S-1323B48PF-N9HTFU
S-1323B48PF-N9HTFU
advertisement
Manufacturer No:
S-1323B48PF-N9HTFU
HK JDW NO:
724-S-1323B48PF-N9HTFU
Package:
4-SMD, Flat Leads
Description:
Enable Fixed 0.65mm PMIC S-1323 Series 4 4-SMD, Flat Leads
Quantity:
In Stock : 10449
Step5Bar-code shipping tag
S-1323B48PF-N9HTFU
  • Voltage - Input (Max)
    6.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Output Voltage 1
    4.8V
  • Input Voltage (Min)
    2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.8V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.65V @ 150mA
  • PSRR
    70dB (1kHz)
  • Output Voltage1-Max
    4.848V
  • Output Voltage1-Min
    4.752V
  • Height Seated (Max)
    0.5mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Terminal Form
    NO LEAD
    1
  • Terminal Pitch
    0.65mm