  • S-814A45AMC-BDJT2G
S-814A45AMC-BDJT2G
advertisement
Manufacturer No:
S-814A45AMC-BDJT2G
HK JDW NO:
724-S-814A45AMC-BDJT2G
Description:
Enable Fixed PMIC S-814 Series 5 SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 14417
Step5Bar-code shipping tag
S-814A45AMC-BDJT2G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Series
    S-814
    5
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Form
    FLAT
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F5
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    135mA
  • Control Features
    Enable
  • Output Voltage 1
    4.5V
  • Input Voltage (Min)
    5V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.5V
  • Protection Features
    Short Circuit
  • Current - Quiescent (Iq)
    500nA
  • Voltage Dropout (Max)
    0.22V @ 60mA
  • PSRR
    45dB (100Hz)
  • Output Voltage1-Max
    4.59V
  • Length
    4.5mm
  • Width
    2.5mm