  • S-817A17ANB-CUGT2U
S-817A17ANB-CUGT2U
advertisement
Manufacturer No:
S-817A17ANB-CUGT2U
HK JDW NO:
724-S-817A17ANB-CUGT2U
Package:
SC-82A, SOT-343
Description:
Fixed PMIC S-817 Series 4 SC-82A, SOT-343
Quantity:
In Stock : 14000
Step5Bar-code shipping tag
S-817A17ANB-CUGT2U
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    TIN
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    20mA
  • Output Voltage 1
    1.7V
  • Input Voltage (Min)
    2.7V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.7V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.99V @ 10mA
  • Length
    2mm