  • S202U-K25
S202U-K25
advertisement
Manufacturer No:
S202U-K25
Manufacturer:
ABB Control
HK JDW NO:
17007-S202U-K25
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Magnetic Circuit Breaker, 2 Pole(s), 25A, 240VAC, 125VDC, Din-rail Mount,