  • S332Z39Y5VP6TK5R
S332Z39Y5VP6TK5R
advertisement
Manufacturer No:
S332Z39Y5VP6TK5R
HK JDW NO:
886-S332Z39Y5VP6TK5R
Datasheet:
S332Z39Y5VP6TK5R
Description:
S 3300pF 2000V 2kV Ceramic Capacitor -20% +80% Y5V F -30°C~125°C Through Hole Radial, Disc
Step5Bar-code shipping tag
S332Z39Y5VP6TK5R
  • Operating Temperature
    -30°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    -20% +80%
  • Temperature Coefficient
    Y5V F
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Voltage - Rated
    2000V 2kV
  • Capacitance
    3300pF
  • Lead Pitch
    5mm