  • SA24-45-20-WB
SA24-45-20-WB
advertisement
Manufacturer No:
SA24-45-20-WB
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-SA24-45-20-WB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SA24-45-20-WB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Mount
    Brackets
  • Mounting Type
    Bracket Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2009
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    N Type Female
  • Applications
    Wi-Fi, WiMax™
  • Frequency
    2.7GHz
  • Power - Max
    50W
  • Gain
    20dBi
  • Frequency Range
    2.3GHz~2.7GHz
  • RF Family/Standard
    WiFi
  • Antenna Type
    Panel
  • VSWR
    1.5
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz
  • Height
    88.9mm
  • Height (Max)
    3.504 89.00mm