  • SBSGC0500224MXR
SBSGC0500224MXR
advertisement
Manufacturer No:
SBSGC0500224MXR
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SBSGC0500224MXR
Package:
Datasheet:
SBSGC0500224MXR
Description:
SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SBSGC0500224MXR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    0.005Ohm
  • Rated Voltage
    50V
  • Insertion Loss (Max)
    60 dB
  • Height
    2.5mm
  • Length
    5.25mm
  • Width
    3.2mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    220000μF
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    1
  • Operating Temperature (Max)
    125°C